Tovar

Erektilná disfunkcia neznamená koniec sexuálneho života.

Páni, funguje vám „tam dole“ všetko ako má? Ak je vaša odpoveď „áno“, nie je čo riešiť. Alebo by sme si možno mali vašu odpoveď radšej overiť aj u partnerky. Možno by sme sa dozvedeli, že sa v poslednej dobe vyhýbate sexu, že na nežnosti akosi nemáte čas a vyhovárate sa na prílišnú únavu. Možnože stres je to, čo by ste mali z vášho života odstrániť. Nechcete predsa, aby vaša zlá nálada ovplyvnila aj partnerský vzťah. Partnerka za to vo väčšine prípadov vôbec nemôže.

Erekcia

Ak sa sex stal pre vás tabu, mali by ste hľadať príčinu a aktívne ju riešiť. Čo ak sa za tým skrýva erektilná disfunkcia? Za erektilnou disfunkciou, to je zdravotný problém, ktorý spočíva v neschopnosti dosiahnuť erekciu. Pri správnej erekcii pôsobia vzájomne viaceré faktory, krvný obeh, nervová sústava aj hormonálna. Ak jeden z týchto faktorov zlyhá, erektilná disfunkcia je na svete. Častokrát za ňou stoja aj iné vážnejšie chronické ochorenia, vysoký krvný tlak, cukrovka, neurologické ochorenia. Psychika aj pri sexe zohráva svoju úlohu a ak sa nevieme kvalitne uvoľniť, erekcia sa dosiahne problematickejšie.

Pills

Avšak v tomto prípade ešte o erektilnú disfunkciu nejde, a preto tento problém dokážete ešte zvládnuť aj sami. Pri neschopnosti dosiahnuť erekciu dlhodobejšie, povedzme viac ako 6 mesiacov, vtedy je už vhodné navštíviť odborníka. Je potrebné preskúmať všetky potenciálne zdravotné príčiny a následne sa pokúsiť ich odstrániť. Erektilná disfunkcia sa dá liečiť viacerými spôsobmi. Azda najúčinnejšou metódou je medikamentózna liečba. Okrem tradičných liečiv na predpis, môžete siahnuť aj po možno menej známych prípravkoch – generikách. Poznáme tajnú zbraň na erektilnú disfunkciu Lacnegenerika.to. Účinne pôsobia na dostatočné prekrvenie pohlavného orgánu a tak sa môže vaša erektilná disfunkcia stať ľahko minulosťou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup