Domov

Rýchle čistenie – Top veci čo by ste mali mať vždy poruke

Keď ste zaneprázdnení upratovaním, čistiaca tote taška je váš najlepší priateľ. Všetky veci, ktoré potrebujete, sú priamo pri vašom boku a môžete ich nosiť so sebou všade, kam pôjdete. Plastové vedro alebo podnos môže držať vaše nástroje a čistiace prostriedky pomôžu vám to správne a rýchlo vyčistiť. Ale čo dať dovnútra? Tu sú najlepšie nástroje, ktoré budete potrebovať:

čistící prostředky

1. Čistiaca zástera– zástera bude chrániť vaše oblečenie, a má vrecká ba držanie náhradných odpadkových vriec, a pre ďalšie malé predmety. Vyberte si ten, ktorý je možné prať v práčke.
2. Gumové rukavice– Je dôležité chrániť ruky pred agresívnymi chemikáliami, pretože môžu vysušiť pokožku. Vychutnajte si kvalitnú dvojicu, ktorá vám bude spríjemňovať život.

3. Čistiace handričky– Na čistenie vecí používajte čistiace handry na leštenie zrkadiel a odstráňte odtlačky prstov.
4. Čistiaca špongia– Táto špongia má abrazívnu stranu a absorpčnú stranu. Na obrúsenie tvrdého špiny použite abrazívnu stranu a na zachytenie tekutín použite absorpčnú stranu.
5. Zubná kefka– Zubná kefka je skvelá pre malé priestory. Použite pevnú kefku so štetinami okolo umývadla, ráfikov a iných úzkych rohov.
6. Sprej– Nastaviteľné striekacie fľaše uľahčujú a urýchľujú aplikáciu čistiaceho prostriedku na okná, zrkadlá a iné povrchy. Označte svoje fľaše, aby ste vedeli, ktoré z nich máte použiť.

kartáček

7. Kachlová kefa– Kachlová kefa čistí dlaždice, keramické upínacie prípravky a vane. Štetiny zasahujú do rohov, aby riešili ťažké práce, a rukoväť drží ruky od čistiaceho roztoku.
8. Stierka– Toto je pre okná, zrkadlá a sklo. Pogumovaná stierka odstraňuje čistiaci roztok a nečistoty v jednej špirále. Nezabudnite utrieť čepeľ handričkou medzi ťahmi.
9. Striekacia fľaša– Čistiace prostriedky fungujú najlepšie, keď sú aplikované rovnomerne. Použite lievik na vloženie čističa do fľaše.
10. Škrabka– Kovová alebo plastová škrabka funguje dobre pri odstraňovaní vysušeného odpadu. Uchovávajte ho vo vrecku na zásteru, aby ste ho mali po ruke.