Praktické rozšírenia do prehliadača Google Chrome

Google Chrome patrí medzi najobľúbenejšie internetové prehliadače, avšak veľa ľudí netuší, koľko rôznych rozšírení si môžu uplatniť pri jeho používaní. Od zábavných rozšírení môžeme prejsť k praktickým, a pri tom zahrnúť kategórie ako umenie, produktivita, sociálne médiá a mnoho ďalších. My ti ponúkame prehľad obľúbených rozšírení prehliadača Google Chrome zameraných na praktickosť.

OneTabslúži na prevedenie všetkých otvorených kariet v prehliadači do jedného zoznamu. Ak teda patríš k ľuďom, ktorých znervózňuje pohľad na zahltenú lištu s 13 aktívnymi oknami, ale všetky sú pre teba dôležité, toto môže byť riešením tvojho problému.
laptop a otevřený vyhledávač google
NOPEje nástroj pre všetkých pracovitých ľudí, ktorí sú znechutení neustálym vyrušovaním v podobe svojich kolegov. Po nainštalovaní ťa rozšírenie vyzve na zadanie svojho telefónneho čísla, na ktoré ti zavolá vždy, keď klikneš na ikonku NOPE. Kolegovia tak nebudú mať šancu „obohatiť“ ťa o najnovšie klebety a ty môžeš v kľude pracovať ďalej.

MightyTextprepojí tvoj mobil s počítačom, čo ti umožní telefonovať, prijímať a posielať SMS, MMS, fotky a videá priamo z tvojho počítaču alebo Macu.
Pocketpatrí medzi tie známejšie rozšírenia a funguje aj ako mobilná aplikácia. Slúži ako offline schránka internetových článkov, ktoré si v ňom uložíš. V prípade, že narazíš na zaujímavý príspevok, ale nemáš momentálne čas si ho preštudovať, je Pocket tou ideálnou pomôckou.
práce na macBooku od Apple
Awesome Screenshot: Capture & Annotateti umožňuje odfotiť ktorúkoľvek časť internetovej stránky a upravovať ju pomocou poznámok, komentárov či rozmazania a následne ju aj zdieľať.

TinEye Reverse Image Search funguje podobne ako Google Obrázky. Na základe zadaného obrázku ti o ňom vyhľadá rôzne informácie. Zistíš, odkiaľ obrázok pochádza, ako sa používa a navrhne ti jeho verziu vo vyššom rozlíšení.