Domov

Partnera si treba vážiť nielen na Valentína

Určite o tom počúvať z každej strany, že ľúbiť by sme sa mali celý rok a nielen v tento jeden deň a teraz vám aj ja idem o tom mudrovať. Ale no, opakovanie je predsa matka múdrosti, nezabúdajte. A tento článok bude predsa len trochu iný ako všetky ostatné radiace články.
Nie je úplná hlúposť podarovať nejakú maličkosť svojej láske, ale nemusíte to kupovať z obchodu. Stačí, keď jej podarujete niečo výnimočné, čo nerobievate každý deň:

srdíčka

a)      Spoločná sprcha
Váš vzťah už trochu vädne, tak prečo ho neokoreniť. Väčšina párov postupom rokov chodieva do sprchy po jednom, pričom na začiatku to tak vôbec nebolo. Skúste svojho miláčika prekvapiť dnes ráno alebo večer v sprche a pridať sa k nemu. Možno z toho vznikne niečo pekné.

b)      Prídete skôr z práce
Veľa žien sa sťažuje, že ich muži trávia v práci celé dni a na nich si vôbec nenájdu čas. Aspoň tento jeden skúste tento zvyk porušiť a prekvapte ich svojím skorším príchodom. Verím, že sa mi táto rada nevypomstí a nebude to nepríjemné prekvapenie pre vás. JUrčite sa veľmi poteší, že vás má doma a vy budete chcieť takto tešiť častejšie. Peniaze nie sú všetko.

c)       Umyjete riad, povysávajte
Najviac si to bude vaša pani vážiť, ak to bežne vôbec nerobíte. Ale nič nepokazíte, keď jej trochu pomôžete, aj keď to občas robievate aj vy. O to viac času bude mať na vás, myslite na to !

d)      Uvarte
Láska ide cez žalúdok a muži sú že vraj oveľa lepší kuchári ako ženy. Možno práve preto, že to nerobia z donútenia a každý deň, ale len vtedy, keď sa im chce. Večera z vašej domácej dielne sa vám môže určite veľmi dobre oplatiť. Neváhajte a utekajte variť do kuchyne.

dvě srdce

e)      Prekvapenie v spálni
Ak váš intímny život už nevyzerá tak ako na začiatku, je čas vrátiť čas naspäť. Treba zaspomínať, čo sa vašej partnerke vtedy páčilo a čím by ste ju mohli najlepšie prekvapiť. Milostný život nie je povinnosť, ale radosť. Na to nezabúdajte.