Tovar

Aby boli veci úžasné

Keď začnete prerábať dom, zrazu si uvedomíte, že ste predtým neriešili naozaj veľi veľa vecí. Verte tomu, že sa vám to možno najprv nezdá, ale nakoniec to bude presne to, na čo ste sa chceli zamerať a čo pre vás malo byť skutočne veľmi dôležité. Určite ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo robíte to a hento a prečo naopak niektoré veci vôbec nerobíte a ani sa nesnažíte, aby ste im nejakým spôsobom dali priestor. Verte tomu, že aj keď sa vám niektoré veci najprv nezdajú, nakoniec to bude pre vás niečo, čo ste nemuseli prehliadať. Ja som to mala takto, keď mi môj priateľ začal hovoriť o tom, že chce, aby sme mali doma sklenené priečky.

skleněné příčky

  1. je to moderné
  2. je to štýlové
  3. vyzerá to naozaj perfektne

Ani tieto tri argumenty na mňa však spočiatku vôbec nezaberali. Viete, ak raz máte pocit, že by ste niečo mali riešiť, najprv ste sa určite nezamýšľali nad tým, prečo je to tak a prečo je to onak. Asi ste sa najprv zamýšľali nad klasickými vecami a až potom nad dôsledkami. Zo začiatku som preto veľmi ľutovala, keď som dala môjmu partnerovi voľnú ruku, čo sa týka prerábania.

příčka

Nakoniec som však pochopila, že to bolo dobré rozhodnutie. A to nielen preto, lebo mal perfektný vkus, ale hlavne preto, že niekedy záleží naozaj len na maličkostiach, ktoré dokážu celý váš byt alebo dom, jednoducho celý váš domov premeniť na niečo úžasne krásne a na niečo, na čo budete v konečnom dôsledku vážne hrdí. Asi ste si na to nikdy predtým nepomysleli, ale verte mi, keď vám hovorím, že bude všetko naozaj dobré a že sa budete môcť spoľahnúť na svojho partnera vo všetkom. Dokonca aj v tejto veci, aj keď tomu asi najprv veľmi veriť nebudete. Ja som tomu svojmu tiež neverila, ale nakoniec som urobila dobre, že som to nechala na neho. Má dobrý vkus a môžem sa na neho spoľahnúť. Skúste to urobiť pre svojho partnera aj vy a uvidíte.