Business

Profesionálne erotické masáže

Erotická masáž. Toto slovné spojenie je v dnešnej spoločnosti skloňované čím ďalej, tým frekventovanejšie. No čo to vlastne je? Čo obnáša a kde sa k erotickej masáži dostať?

Erotická masáž, inak nazývaná aj senzuálna masáž, je činnosť, pri ktorej dve alebo viacej osôb zdieľajú psychicky, ako aj fyzicky veľmi intenzívne momenty. Je to intmne zblíženie tiel cez myseľ až k telu. Touto masážou je sprostredkovaná náklonnosť jednej osoby k tej druhej. Je to príjemný spôsob ako vyjadriť alebo pocítiť “chtíč” či náklonnosť. Pri tomto type masáže nie sú stimulované len lymfatické cievy, krvný obeh a svalstvo, ako je tomu u klasickej či terapeutickej masáže. Erotická masáž, ako už má v názve, sa predovšetkým pohráva s erotogénnymi zónami jedincov. Pôsobí na ich zmysly jednotlivo, aj celkovo a vie rozžhaviť ako nič iné. Preto je napríklad dokonalou voľbou predohry.

orientálny priestor

Erotická masáž https://www.tantradiamond.sk/ je niečo, čo môžete pokojne robiť aj doma so svojou partnerkou či partnerom. A vrelo to odporúčame! My vám však v tantradiamond ponúkame jedinečnú príležitosť zažiť si čosi takéto pod trénovanými rukami profesionálky, či viacerých profesionálok. Výhodou prevedenia erotickej masáže školenou masérkou u nás v Bratislave na Ventúrskej ulici je nielen jej diskrétnosť, znalosť antómie a skúsenosť s dráždením v tej pravej miere, aby vám priniesla najuspokojivejšie vyvrcholenie, aké zažijete. Ale aj prístup k miestu s tou správne zvolenou atmosférou, prístupom ku sprche a súkromiu a duševnej očiste. Radi vás počas masáže obslúžime a ponúkneme vám kávové nápoje, ľahké pokrmy, ovocie, či sekt. A zhýčkame vás.

neodolateeľná masérka

Priebeh masáže je očakávateľný. V prvom rade sa dopredu objednáte na jeden z voľných termínov. Objednávky prijímame aspoň hodinu vopred. Je tomu tak preto, aby sme vám prichystali ten najväčší komfort a aby s ana vás stihla pripraviť aj vaša masérka. Keď prídete, uvedieme vás a necháme vám súkromie, aby ste sa osprchovali. Už pri sprchovaní sa k vám môže pripojiť naša pracovníčka. Hneď po tejto očiste prejdete do pripravenej miestnosti s dokonale orientálnou atmosférou… a tu sa môžete oddať vašim snom.