Móda

Módne trapasy


Móda je dôležitou súčasťou nášho každodenného života. Niekto si potrpí na svojich outfitoch a záleží mu na tom, aby bol vždy trendy, iný si nosí to, čo sa mu páči bez ohľadu na tom, či je to aktuálne moderné alebo nie. Sú však určité veci, ktorým by sme sa mali vystríhať, či už sme zástancami najnovšej módy alebo nie.

podprsenka

Nesprávna podprsenka
Každá zo žien má iné poprsie, preto by mala voľbu podprsenky prispôsobiť typu svojho poprsia. Ak máte prsia ovisnuté, treba určite voliť podprsenky s kosticami na zdvihnutie poprsia. Pozor tiež na veľkosť podprsenky, nemala by byť príliš voľná, ale ani príliš malá, aby v nej neboli prsia napchaté, čo pôsobí veľmi zlým dojmom. Módnym prehreškom sú tiež priesvitné ramienka, miesto toho použite samodržiacu podprsenku.

Príliš dlhé nohavice
Trendy v nohaviciach sa stále menia, raz sa nosia vypasované, inokedy voľnejšie, avšak vždy si treba dávať pozor na dĺžku nohavíc. Nohavice, pokiaľ sa jedná o klasické dlhé nohavice by nemali byť zbytočne príliš dlhé a nemali by sa vám dotýkať zeme. To platí u žien, ale aj u mužov. Pri úzkych nohaviciach je prirodzené, že končia pri členkoch, pri mierne rozšírených – zvoncových nohaviciach sa nosia nohavice trochu dlhšie, ale určite by nemali zakrývať celé topánky.

Priesvitné oblečenie
Priesvitné oblečenie vyberať treba veľmi opatrne. Treba správne uvážiť, či sa nám presvitajúce oblečenie hodí alebo nie. Ak máte tukové vankúšiky a chcete si obliecť priesvitný top, nebolo by určite vkusné odhaľovať tieto nedostatky, ktoré by mali byť zakryté. Taktiež je rozdiel obliecť si priesvitný top, cez ktorý jemne presvitá naša podprsenka na party a rozdiel si ho obliecť do práce.

rifle

Falošné doplnky
Pod týmto pojmom máme na mysli kabelky, opasky, topánky a všetky odevy, na ktorých figuruje nejaká známa značka, avšak v skutočnosti je na prvý pohľad jasné, že sa jedná iba o lacnú napodobeninu. Radšej si kupujte neznáme, lacnejšie značky, ktorú sú však kvalitné.