Krása

Keď sú chlapi krásni


Keď sa povie slovo krása, zvyčajne sa všetkým vybaví krása ženy. Akosi každý zabúda na to, že aj muži sú stvorenia, ktoré chcú byť krásne. Aj keď v ich prípade sa to často pokladá za niečo povrchné, za niečo, o čom by nemali rozprávať, pretože sa to berie narcisticky a muž vtedy pôsobí ako metrosexuál. Určite aj mnohým ženám prekáža, keď sa o seba muž trochu viac stará a to z niekoľkých dôvodov. No v prvom rade je to ten, že má žena pocit, že sa chce z nejakého dôvodu páčiť iným ženám. Kým žena sa upravuje preto, lebo chce byť krásna sama pre seba, muž na to zákonite musí mať iný dôvod.
 tři dívky
Asi je každému teraz jasné, že takto to nefunguje. Muži chcú byť taktiež krásni, ale často to skrývajú práve preto, aby potom nevyzerali menej mužne a menej chlapsky. Asi nepochopili, že v dnešnej dobe pre nás často chlapský absolútne nie sú, nech sa snažia akokoľvek. Pre ženu je veľká poklona, keď sa o seba chlap stará, no napriek tomu to mnohé vnímajú nesprávne a vytvárajú si rôzne scenáre, kedy sú presvedčené o tom, že chlapi sa tak správajú len preto, aby sa zapáčili iným ženám. Asi je jasné, že to nie je pravda.
mladý muž 
Keď sa chce chlap o seba starať, môže to robiť aj bez toho, aby sa cítil previnilo. No čo to znamená, keď sa o seba stará? Necháva sa pravidelne strihať, holí sa alebo si upravuje svoju bradu či strnisko. Záleží mu na tom, ako chodí oblečený a potrpí si na to, aby voňal. Okrem iného chce byť často aj zladený a proste sa snaží o to, o čo sa snaží väčšina žien. Chce sa jednoducho cítiť dobre. Na tom nie je nič odsúdenia hodné. Je jasné, že si musíte pamätať na to, že aj muži túžia po tom, aby boli krásni a obdivovaní. Nech sa deje čokoľvek. Nebuďte ten typ človeka, ktorý si o každom, kto sa o seba stará myslí, že nie je celkom v poriadku. Veľmi dobre viete, že to nie je pravda, tak prečo sa tým zaoberáte?