Web

Košeľa nie je len pre pánov

Je zvykom, že košeľu nosia najmä muži, hoci v dnešnej dobe, keď už skoro nič nie je tabu, nosia ju často aj ženy. Košeľa je kúsok, ktorý sa dá zladiť skoro so všetkým a veľmi pekne vie oživiť nejeden outfit. Košele sú z rôzneho materiálu, či už ľanové, alebo flanelové, každá by mala mať vo vašej skrini zastúpenie. Ako ich teda rozumne zladiť a nebáť sa vyjsť na ulicu?

dívka.jpg

Košeľa a džínsy – asi jedna z najčastejších kombinácií, ktorú ženy volia. Môžete si obliecť biele, či čierne tričko, džínsy a k tomu karovanú košeľu, ktorá celý outfit oživí. Alebo sa nahodiť do elegantnej saténovej košele s čipkou a stiahnuť ju úzkymi džínsami, prípadne doplniť lodičkami.
Košeľa a krátke nohavice/sukňa – opäť kombinácia, ktorou nič nepokazíte. Ak idete v lete niekam von, myslite na to, že večer môže byť už chladnejšie. Opášte si košeľu okolo pásu a večer si ju prehoďte cez plecia. Ku krátkej džínsovej sukni dopasujte farebnú, alebo vzorovanú košeľu a vyrazte na svoje rande. Jednoduché, ale zároveň štýlové.
Košeľo-šaty – veľmi trendy. Či už v lete k sandálom, oblečte si krásne šaty vo forme košele, v ktorých sa nebudete potiť a zároveň budete vyzerať dobre. Takéto šaty sú však vhodné aj na jeseň k farebným pančuškám, čižmičkám a džínsovej bundičke.

dívka v lese.jpg

Pánska košeľa – nie je na škodu sa prehrabať šatníkom vášho manžela a jednu košeľu si nenápadne požičať. Či už ju skombinujete s džínsami, alebo len legínami, nemáte čo pokaziť. Požičať si môžete aj jednu z elegantných košieľ a je už len na vás a na vašej fantázií, ako ju skombinujete.
Košeľa ako plášť – existuje veľké množstvo využitia košele ako módneho kúsku, napríklad si ju môžete prehodiť na seba, keď máte plavky, či spodnú bielizeň. Je už len na vás, ako veľmi sa chcete odhaliť.
Košeľa vie byť skvelým spoločníkom vo všedné dni, ale aj počas významnejších udalostí. Nesmiete na ňu zabúdať a brať ju ako poslednú možnosť, lebo práve vy môžete vďaka skvelej kombinácií zažiariť a tromfnúť všetky klasické odevy ostatných žien.