Móda

Jednoduchá móda, ktorú si môže dovoliť každý teenager

1.       Džínsy a rifľové bundy sú stále trendy
Pred príchodom leta alebo naopak s nástupom jesene sa vždy hodí ľahká bunda v podobe tradičnej „rifľovky“. Je dobrá aj na chladnejšie letné večery po búrkach, po ktorých sa počasie výrazne ochladí. Vlastní ju veľké percento žien a nákupom rifľovej bundy vďačia už aj muži. Rifľová bunda sa hodí takmer k hocičomu čo vám prvé spadne do očí pri pohľade do vášho šatníka. Tričká a rôzne topy môžete farebne rôznorodo kombinovať a za najlepší spodný diel sa považujú ako inak rifle. Už stačí len zvoliť vhodnú obuv a môžete smelo vykročiť von.

vlasy

2.       Biele botasky
Dnešný výber obuvi je veľmi široký a tak sme zmätení čo si kúpiť. Každý určite mal pocit, že po kúpe očarujúcich tenisiek doma zmenil názor a do dnešného dňa ležia v skrini nepoškodené. Ak sa chcete vyhnúť podobným situáciám, zvoľte čisto biele topánky – nimi sa nedá nič pokaziť. Dávajte si na ne veľký pozor, pretože potrebujú mnoho starostlivosti a opatrnosti – sú predsa biele ! V lete sa budú parádne hodiť k opálenej pokožke, krátkym rifľovým nohaviciam a jednoduchom tope. Ich výhodou je, že sa dajú nosiť aj k šatám, no nie k spoločenským !

3.       Sukne do „A“
Stretávame sa s novou módou v podobe sukne vytiahnutej po pás. Je to naozaj atraktívne a nejeden muž sa za ženou oblečenou v „áčkovej sukni“ otočí. Neznamená to, že ste oblečená nevhodne, ale vkusne, a je tam cítiť aj badateľný kúsok elegancie. Takáto sukňa je tiež voľne kombinovateľná s krátkym topom, tričkom a dokonca aj obyčajné tielko dokáže vyčarovať efekt krásnej mladej dámy.

4.       Croptop
Kto nevie čo znamená croptop, je to označenie pre tričko so skráteným strihom na bruchu. Dievčatá a ženy, ktoré sú na svoje bruško pyšné ho môžu takto odhaliť a užívať si leto bez nepríjemného potenia. Croptopov je veľmi veľa druhov a stále sa ich vyrába viac a viac. Kto si na takýto typ extravagancie trúfa, musí určite počítať s ďalšími zvedavými očami okolitých mužov. Je to však oblečenie typické na letné obdobie a neodporúča sa nosiť počas chladnejších dní kvôli odhaleným ľadvinám čo môže mať za následok prechladnutie. Ak ste so svojou postavou spokojná, nie je čo riešiť !

modelka

5.       Neoddeliteľnou súčasťou sú doplnky
Čo by sme my ľudia robili bez doplnkov, keď máme tisíce na výber ? Krásne hodinky, rôzne náramky, náhrdelníky najvyššej kvality, listové kabelky a tie jagotavé strieborné náušnice ! To všetko by vo vašom šatníku nemalo chýbať. Niekedy je však lepšie menej než viac. Jediné čoho by ste sa azda mali určite vyhnúť sú obrovské kruhové náušnice, ktoré už dávno vyšli z módy, i keď na ne mnohé ženy stále nedajú dopustiť. Vymeňte ich radšej za náušnice, z ktorých vám po čase nebudú ovísať ušné lalôčiky !