Tovar

Elektronické spotrebiče

Začnime v kuchyni. Ak patríte k vášnivým kuchárom, či pekárom, určite si neviete svoj život predstaviť bez takýchto pomocníkov. Kedysi keď ešte neboli k dispozícií, nám všetky tieto činnosti trvali dvakrát dlhšie ako dnes. V kuchyni potrebujeme hlavne kuchynského robota, ktorý slúži hneď na niekoľko činností súčasne. Kuchynský robot vám vyšľahá cesto na koláč alebo chlieb, taktiež vám zomelie mäso, orechy, či nastrúha ovocie a zeleninu.

vysavač

Pri varení sa často využíva aj ponorný mixér, napríklad na rozmixovanie tuhých častí v polievke, z ktorej chcete mať krém. Alebo na rozmixovanie ovocia ak robíte džem, ponorný mixér je vhodný do horúcich tekutín. Ak patríte k milovníkom kávy, určite nepoužívajte klasickú rýchlovarnú kanvicu, ktorou si len kávu zalejete. Takto pripravená káva nemá patričnú chuť. Preto si zadovážte profesionálny kávovar, ktorý sa dá rôzne nastaviť. Dokonca tam môžete nastaviť aj čas kedy vám má spraviť kávu sám od seba, môžete si tak veľmi jednoducho spríjemniť každé ráno, či poobedie keď sa vrátite z práce. Vhodným pomocníkom je aj umývačka riadu, nezničíte si svoje jemné ruky a taktiež ušetríte nemalé množstvo vody ak ju budete používať.

pračka

Ďalšie potrebné spotrebiče používame pri upratovaní. Základom je vysávač, ten používame skoro každý deň. Preto musí byť kvalitný, a musí mať dobrý sací ťah. Taktiež poznáme rôzne ručné vysávače, či bez šnúry, ktoré sú veľmi praktické a jednoducho sa používajú. Poznáme aj parné čističe, ktoré váš dom vydenzifikujú v priebehu krátkej chvíle a veľmi jednoducho.

mixér

Základom sú spotrebiče ako práčka, sušička či kombinácia týchto dvoch. Práčku musí mať doma už každý, bez nej je život veľmi ťažký. Sušička nie je až tak nevyhnutná, no je praktická ak nemáte priestor na klasické sušenie oblečenia. Žehlička je tiež veľmi osožným pomocníkom vo vašej domácnosti, preto je potrebné mať tú správnu. Ďalšími spotrebičmi sú napríklad pohlcovač vlhkosti, či odpudzovač hmyzu. No tieto už nie sú až také nevyhnutné pre každú domácnosť.