Business

Žiadne sexi oblečenie?

Máš doma ženu, ktorá je príliš striktná a odmieta si na seba obliecť oblečenie, ktoré by vzbudzovalo dojem, že je nejaká lacná štetka? Je príliš konzervatívna? Nevie sa odviazať a užiť si sexuálny akt, tak ako by si to chcel? Ty si si predstavoval, že časom popustí svoju fantáziu a bude chcieť skúšať aj niečo iné ako doteraz? A ona si stále trvá len na svojom konzervatívnom štýle sexu? Je to už obmedzujúce a máš pocit, že sa dusíš? Stále len tá jedna poloha a k ničomu novému to nevedie? Nechce si na seba obliecť ani len nejakú peknú nočnú košieľku, ktorú si jej kúpil? Máš pocit, že je snáď úplne frigidná?

sexy-428843_1920

Netráp sa s tým. Viem, že to zamrzí, že práve táto žena, ktorú si si vybral sa správa takto, no treba sa nad to povzniesť. Stereotyp sa nedá znášať dookola a donekonečna. Musíš vystúpiť z tohto začarovaného kruhu skôr ako sa z toho zblázniš. Vezmi príležitosť za pačesy a dopraj si tú pravú sex zábavku v podobe erotických služieb Privatportalu. Už viac nebudeš musieť trpieť tú konzervatívnu náladu svojej ženy.

lingerie-428842_1920

Tieto dievčatá si na seba so samozrejmosťou zoberú erotické oblečenie a ak by si veľmi poprosil, tak by si určite zaobstarali aj náhradné parochne a môžu sa zmeniť razom na niekoho úplne iného. Nuda v sexe pri nich nehrozí. Ba priam budeš prekvapení, že takéto polohy vôbec existujú, pretože si o nich ešte určite nepočul a rozhodne si ich neskúšal. No, veď doteraz nebolo ani veľmi s kým, keď tvoja drahá preferuje len nejakú jednu konzervatívnu polohu a tá teda rozhodne neuspokojuje všetky tvoje sexuálne pudy. Zmiasť sa nenechaj nevinným výzorom, pretože tieto ženy vedia byť pekné dračice. Po takýchto výkonoch si môžeš dať aj klasický sex doma s vlastnou ženou s tým, že v myšlienkach budeš pri týchto tvojich tajných sexuálnych zážitkoch. Rozhodne to bude vzrušujúcejšie ako kedykoľvek predtým.