Tovar

Krása, ktorá je vidieť

Sú prostriedkom našej komunikácie, gest, ktoré hovoria k ľuďom, ktorých stretneme. Často sú vystavené nebezpečenstvu a rôznym infekciám. Správna hygiena je teda na prvom mieste a potom už je môžeme len skrášľovať. Udržiavame ich v čistote a mali by sme aj používať kvalitné kozmetické prostriedky.

Máme rôzne možnosti. Buď to skúsime sami alebo navštívime kozmetický salón, kde nám poradia, aký lak alebo modeláž sa hodí práve k nám. Nemusíme mať ani od prírody krásne nechty, vďaka správnej modeláži sa nám podarí zakryť všetky nedostatky.

umělé tipy

Mňa osobne zaujal akrygel, ktorý vyskúšala moja kamarátka. Objavila ho na internete na týchto stránkach. Je pravda, že je veľa skúsená a šikovná, takže si poradila sama.

A prečo vlastne akrylgel?

Vďaka nemu budú vaše nechty dostatočne pevné a môžete si zvoliť aj ich dĺžku podľa dostupných šablón. Je to vlastne zmes UV gélu a akrylového púdru. Vytvrdzuje sa v 36 W UV lampe po dobu 2 minút, po vytvrdnutí vzniká výpotok, ktorý stierame čističom nechtov a gélu (Cleanserom). Je vhodný pre zákazníčky, ktoré ocenia jeho pružnosť a majú veľa namáhané nechty. Jeho ďalšou výhodou je, že nezapácha a nežltne. Horšie je, že sa zle piluje. Samozrejmosťou je potom samo vyrovnávacia funkcia, ktorú ocenia hlavne začiatočníčky.

Predáva sa už namiešaný v kelímku. Zmes je úplne hladká a bez hrudiek. K dispozícii máte dve varianty a to transparentnú a rosé (Po vytvrdnutí je priehľadný.
ruce na sobě
Modelovanie nechtov v skratke
o Vydezinfikujeme si ruky.
o Upravíme si prírodný necht (zatlačíme kožtičky, zdrsníme atď.).
o Odmastíme.
o Nalepíme tipy a zbrúsime prechody.
o Odmastíme.
o Nanesieme Primer.
o Nanesieme 1. tenkú vrstvu – vytvrdíme v UV lampe.
o Nanesieme 2. vrstvu a tvarujeme C oblúk – vytvrdíme v UV lampe.
o Zotrieme výpotok.
o Zapilujeme do požadovaného tvaru a zdrsníme blokom.
o Zotrieme výpotok.
o Nanesieme farebnú vrstvu, zdobíme – vytvrdíme v UV lampe.
o Zotrieme výpotok, zdrsníme blokom, odmastíme.
o Nanesieme 3. lesklú vrstvu – vytvrdíme v UV lampe.
o Zotrieme výpotok.
o Dopilujeme hrany, zjemníme je.
o Vmasírujeme nechtový olejček.

Ako vidíte, nie je to tak zložité a treba si aj poradíte vďaka svojej šikovnosti sami.