Business

Zásielku zverte do rúk bublinkám

Každý, kto posiela nejakú zásielku, má záujem na tom, aby k adresátovi došla v poriadku a nepoškodená, pretože častokrát sme nútení poštou posielať aj tovary, ktoré sú krehké alebo ide o dôležité dokumenty, a tak sa radšej poistíme a na zabalenie týchto vecí si vyberáme kvalitné a odolné obálky.

commerce-161529_640

Zásielky sú v mnohých prípadoch adresované ľuďom, ktorí žijú či pracujú na druhom konci sveta, kam sa pošta dostane až po dlhej púti. Počas nej musia odolávať rôznym nástrahám ako je prach či nečistoty, mechanickému poškodeniu, ku ktorému môže dôjsť počas manipulácie s nimi, agresívnym slnečným lúčom, ale aj vlhkosti a mrazu, takže je nutné, aby bol obsah dostatočne chránený. Bublinkové obálky sú v tomto smere výbornou voľnou, ide totiž o jednoduchý a rýchly spôsob balenia tovaru, ktorý je dostupný pre každého.

envelope-2575249_640

Bublinkové obálky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, aby pokryli možnosti balenia tovaru viacerých rozmerov. Bublinkové sa nazývajú preto, lebo z vnútornej strany majú nalepenú bublinkovú fóliu, ktorej funkciou je dokonalá ochrana ich obsahu, čo môžu byť napríklad bublinkove obalky knihy, dokumenty, tlačoviny či menšie súčiastky a podobne. Vďaka nej je každý druh tovaru v takejto obálke ako vo vatičke, chránený pred poškodením a znehodnotením a môžete ho posielať v rámci Slovenska alebo aj do zahraničia.

Vrchná strana je z odolného papiera a môže mať bielu farbu, ale vyrábajú sa aj matné čierne či so zaujímavou a originálnou holografickou potlačou. Druhy uzatvárania sú takisto viaceré, klasické je uzatváranie na chlopňu s lepiacim pásikom, druhá možnosť je obálka s posuvným jazdcom, ktorý zabezpečí kvalitné a bezpečné uzatvorenie obálky. Tovar stačí vložiť do obálky a jazdcom uzatvoriť.

Široký výber obalových materiálov nám dáva možnosť výberu, a tak je na našom posúdení, ktorá z nich je tá správna, aby boli spokojné obidve strany: odosielateľ aj adresát.