Tovar

Tričká s potlačou si získajú každého

Neviete čo darovať svojmu otcovi? Darujte mu tričko s nápisom „super otec“, a lebo pokojne vymyslite niečo kreatívnejšie. Takýmto tričkom môžete obdarovať svojho partnera na výročie. Nič nepokazíte ani vtedy, ak takto prekvapíte svoju triednu na konci roka. Tričká s potlačou sú jednoducho univerzálnym, veľmi originálnym a milým darčekom na každú príležitosť a doslova pre každého. Ak ste sa práve rozhodli, že už máte jasno v najbližšie kupovanom darčeku, nechajte si poradiť, ako vybrať to správne tričko.

casual-cute-elegant-428338

Ak sa rozhodnete niekomu darovať tričko s potlačou, máte dve možnosti. Prvou je vybrať kúsok, ktorý na sebe už potlač má. Verte, že nájdete tisícky tričiek, ktoré budú ako uliate sedieť na danú príležitosť a pre danú osobu. Takto sa navyše vyhnete dlhšej čakacej dobe a prehrievaniu vašich mozgových buniek. V tomto prípade sa poobzerajte po kvalitnom obchode. Inak sa môže veľmi ľahko stať, že potlač zíde už po niekoľkých vypratiach. No a to predsa určite nechcete.
Zamerajte sa aj na kvalitu samotného materiálu, teda materiálu z ktorého je vyrobené tričko. V tomto prípade, by na ňom síce mohla ostať kvalitná potlač, no neprežilo by to tričko.
Teraz sa asi pýtate, ako rozoznať naozaj kvalitné tričká a aj kvalitnú tlač. Veľmi jednoducho, podľa ceny. Kvalitné tričká stoja minimálne okolo desiatich eur. Ak si k nim pripočítate ešte poplatok za tlač, za takýto darček zaplatíte okolo pätnástich až dvadsiatich eur.

Žena v sivom tričku s nápisom „Culprit apparel“

Druhou možnosťou je kúpiť tričko a nechať naňho vytlačiť nápis, či fotografiu, ktorú si vyberiete vy sami. Aj tu platí, že kvalita je základom. Vyberte si firmu, ktorá má s tlačou skúsenosti. Takto sa vyhnete nechceným omylom, ako je napríklad obrázok na vytlačený na krivo, alebo vyblednuté farby hneď po jeho vytlačení. Toto riešenie však môže byť niekedy omnoho drahšie, ako vybrať už tričko s potlačou.