Tovar

Trendy farebné osvetlenie

Pekný interiér je príjemný každému, kto v ňom trávi čas. Zladené kúsky nábytku, farby i materiály, všetko vytvára jemnejšiu, či viac ostrejšiu energiu celého priestoru. Hotové jing a jang. Kým závesy, záclony, vankúše, koberce a deky vytvárajú mäkkú domácku atmosféru, čistejšie línie, jednoduché zariadenie, technika a sklo zase nechávajú prúdiť energiu rýchlejšie a vytvárajú pracovnejšiu, koncentrovanejšiu, čistejšiu atmosféru.

interier, izba

Osvetlenie rovnako ako nábytok a doplnky zasahuje do celkového vzhľadu priestoru. Najmä, keď sa zotmie, nahrádza nám jasné slnečné lúče a tiež môže byť nástrojom na to, aby sme sa cítili dobre a uvoľnene, alebo naopak sústredene a pracovne. Farba svetla pritom zohráva rozhodne svoju úlohu. Teplé farby sa hodia skôr tam, kde chceme mať pocit relaxu a pohody, studené zase do pracovných priestorov, kancelárií a študovní.

led pasy

„A čo taký rgb led pas?“ RGB označenie znamená, že svetlo je farebné. RGB LED pásy majú možnosť osvetliť priestor alebo časť priestoru, ako napríklad výklad, policu, akvárium, či podsvietiť stôl rôznymi farbami. Pásy sa nalepujú páskou, alebo sa umiestňujú do podhľadu, či lišty. RGB umožňuje prepínať rôzne farebnosti a urobí tak priestor zaujímavejším. Farba navodzuje odlišnú atmosféru, a tak môžete striedať nálady, prípadne zladiť svetlo s momentálnymi doplnkami. Dobre sa takéto svetlo dá využiť pre dizajnové kúsky a dizajnový interiér, ktorý má urobiť dojem. Farebnosť sa prepína ovládačom. Odtiene sa dajú zosilňovať a zoslabovať podľa potreby. Rovnako je možné spustiť dynamické efekty ako blikanie, prechody farieb alebo dýchanie.

To všetko si kúpite spolu s RGB LED pásom, ktorý je spravidla v 5 metrovom balení spolu s ovládačom. Hravosť priestoru docielite práve možno farbami a odtieňmi v podsvietení niektorých konkrétnych miest vo vašom interiéri.