Business

Tantra spa Bratislava

Tantrická masáž Bratislavatantra.sk je jeden dokonalý spôsob ako si oddýchnuť a skutočne načerpať novú energiu. Ak sa chcete kvalitne uvoľniť a zrelaxovať svoje telo a dušu, navštívte náš Tantra salón v Bratislave a vychutnajte si atmosféru pokoja a kľudu. Ste u nás vítaný samostatne ale aj s partnerkou,či partnerom. Prísť spolu s partnerom je pre Váš vzájomný vzťah a spoločný sexuálny život veľmi prospešné. Naučíte sa vzájomne sa dotýkať, uvoľniť tak jeden druhého a dopriať jeden druhému relax aký len tak nepocítite pri bežnej masáži.

masáž atmosféra

Nadobudnete nové poznatky o vnímaní tela a duší, ktoré Vás posunú omnoho ďalej. Veď o tom tantra je. Spojenie tela a duše, zjednotenie mysle a existencie. Neváhajte a navštívte nás aj samostatne, Vami vybraná masérka sa postará o Vaše pohodlie a vy si budete užívať tak ako to má byť. V prvom rade je nutné vybrať si online tantra masérku a objednať sa aspoň hodinu pred návštevou salóna. Mi pre Vás zatiaľ zabezpečíme maximálnu hygienu a pripravíme všetko potrebné pre Vašu návštevu. Samozrejme, keďže tantra masáže sa vykonávajú na celom tele, je potrebná taktiež 100% hygiena aj z Vašej strany a preto Vás na začiatok ponúkneme sprchou, ktorá očistí telo a napomôže k uvoľneniu.

teplo tela

Potom si už len nerušene budete užívať relax a odpočinok. Zabudnete na okolitý svet a dianie v ňom a ponoríte sa do tantrických príjemných tónov hudby, vôní a príjemného prostredia nášho spa tantra salóna. Tu bude pre nás prvoradý Váš oddych, relax a v neposlednom rade to, kôli čomu ste sem prišli, samotná tantra masáž. Môžete si zvoliť z rôznych typov tantra masáží, záleží len na Vás čo sa Vám páči, poprípade čo si chcete vyskúšať. Po masáži Vás samozrejme v pokoji nechá masérka ešte nasávať nadobudnuté pocity a atmosféru, kde si takto dokážete vychutnať pocit znovuzrodenia. Pokiaľ sa náš salón rozhodnete opakovane navštevovať po tretej návšteve na znak, že si svojich klientov vieme vážiť,dostanete u nás doživotnú permanentku.