Business

Pánsky anál

Ak vás už omrzeli všetky staré praktiky a túžite po nových spôsobov, ako dosiahnuť čo najintenzívnejší orgazmus, ktorý vás roztrasie zvnútra až navon, po nových spôsoboch ako sa stimulovať až do extatických výšok a chcete vyskúšať niečo, čo ste ešte nezažili, ste na správnom mieste. Erotická praktika Pánsky anál Privatportal vie byť, ak ju robí niekto, kto má skúsenosť, veľmi senzuálna a zaručí vám orgazmus, aký ste ešte nikdy nedosiahli.

zrucna zena

Mužské telo má medzi análom a močovým mechúrom takzvanú predstojnicu, alebo inak nazývanú prostatu. Mnoho ľudí to nevie, no prostata je prezývaná aj mužským „bodom G“. Jej stimulácia vie priviesť rozkoš, akú ste ešte nikdy nezažili. Ide o skutočne neopísateľný pocit, ktorý vám ponúkame práve my. Háčikom je, že nie každý vie tento akt previesť takým spôsobom, aby z toho muž niečo skutočne mal. Nie je to čosi, čo je priveľmi intuitívne. Vyžaduje si to určitý drill a skúsenosť. Preto sme tu my a ponúkame vám na našeej stránke množstvo dievčat, žien a dám, ktoré umenie stimulácie mužského bodu G ovládli a sú pripravené vás viesť naprieč vaším euforickým zážitkom orgazmu.

skusena zena

Táto praktika nie je len pre mužov, ktorý si chcú užiť nový a nepoznaný orgazmus, ale aj pre tých, ktorý hľadajú spôsob, ako sa dostať pod sexuálnu nadvládu dominantnejšej ženy. Ak si tak budete dopredu priať, vyberiete si ženu, ktorá vás naučí byť submisívnym. Ukáže vám, aké je to sa plne oddať, aké je to poslúchať na slovo a spraviť sa až vtedy, keď vám to ona sama povolí. V prípade záujmu je možné sa dohodnúť aj na takzvanom „pegging-u“. Ale to je skutočne len pre tých odhodlanejších zvedavcov. Rozumieme, že toto nie je pre každého, a preto treba vopred, ale prípadne aj počas sexu komunikovať. Dúfame, že rovnako ako tento, tak aj každý jeden iný zážitok s naším portálom bude pre vás kladný a vrátite sa k nám.