Tovar

Dôverujte svojej žene

Chlap má byť chlapom. Takto to jednoducho funguje a malo by to tak byť, nech sa deje čokoľvek. Vždy som bol toho názoru, že chlapa robia chlapom jeho rozhodnutia. Ale okrem toho je to aj jeho práca, jeho záujmy a samozrejme aj to, že je schopný sa svojej partnerke v posteli naplno venovať. Keď sa nad tým zamyslíte, je skutočne veľmi dôležité pamätať si práve na to, že keď si toho chlap zoberie na svoje plecia veľa, niektoré veci jednoducho nefungujú celkom tak, ako by mali. Ja som na to zabudol a dosť som na to doplatil.

tělo

ODPÚTAJTE SA OD PROBLÉMOV V PRÁCI

V práci sa toho nakopilo naozaj veľmi veľa. Tak veľa, až som sa začal báť o svoje miesto. Tak som začal pracovať oveľa viac, aby som vedeniu dokázal, že ja mám skutočne na to, aby som zostal na svojom mieste. Moja manželka si všimla, že som stále napätý, ale nechcel som jej pridávať starosti, tak som si to radšej nechal celé pre seba. Je predsa dôležité, aby sa každý z nás staral o svoje problémy sám. Nedošlo mi, že by sme to mohli riešiť aj spolu. Problémom však bolo, že mi to v posteli akosi nešlo. Jednoducho som nemohol. A to je niečo, čo si každá žena bez výnimky určite všimne.

nahá dívka

DÁ SA TO VYRIEŠIŤ?

Bola z toho naozaj nervózna, takže mi došlo, že sa s ňou o tom musím jasne a jednoznačne porozprávať, nech vie, na čom sme. Povedal som jej, že mám problém v práci a to asi spôsobuje aj moju neschopnosť v posteli, keďže sa neviem sústrediť na nič iné. Samozrejme, že ma pochopila a povedala mi, že vraj počula o cialis cena, ktoré je vraj na problémy s erekciou ako stvorené. Pochopil som, že svojej žene môžem naozaj veriť a dal som sa na to nahovoriť. Teraz som v posteli hviezda, presne takisto, ako som bol aj predtým. Dúfam, že to zvládnem aj bez toho, keď stresy konečne odpadnú, ale toto je naozaj skvelé riešenie. Teším sa z toho, nebudem klamať.