Krása

Ako si môžeme pripadať atraktívny?

Človek je nespokojný so svojím telom. To je fakt. To je stereotyp, ktorého sme súčasťou každý jeden deň. Napriek tomu, že veľmi dobre vieme, že by to tak byť nemuselo, že sme schopný milovať svoje telo aj vtedy, keď máme nejaké tie kilá navyše. Keď je však niekto sám so sebou spokojný, berie sa to ako urážka. Berie sa to ako príliš veľké sebavedomie. Je to jednoducho niečo, čo nie je žiaduce. A práve preto sa ľudia uchyľujú k tomu, že všetkým hovoria, že sú nespokojní. Aj keď veľmi dobre vedia, že to nie je správne a že by to tak byť jednoznačne nemalo.

činky

,,Mám kilá navyše, je to hrozné, neviem sa ich zbaviť. Som v depresii, stále iba jem a neviem prestať.“

To sú veci, ktoré neustále počúvame. Ktorých sme stále svedkami. Neunavuje vás to? Viete, koľko ľudí je so svojou postavou nespokojných? Ktorí takto lamentujú? A ktorí možno nič nepovedia nahlas, ale v kútiku duše si to aj tak myslia? Uvedomili ste si niekedy, že lamentovanie ešte nikomu nikdy nepomohlo? Že to, čo je pre vás naozaj dôležité je práve to, že sa musíte postaviť pred zrkadlo a povedať si, že sa milujete taký, aký naozaj ste? A že ste pánom svojho tela?

břicho

,,Ako sa ale mám milovať, keď vyzerám ako tank?“

Prečo teda niečo neurobíte, keď nie ste so sebou spokojný? Zodvihnite sa a začnite cvičiť. Ak máte problémy s tým, že ste stále hladný, tak si dajte sibutramin a zbavte sa vlčieho hladu. Máte neuveriteľné množstvo možností, no napriek tomu nerobíte nič iné, len sa sťažujete a máte pocit, že to má nejaký význam. Jasné, že nemá. Nebuďte tou osobou, ktorá ide každému na nervy. Rozhodnite sa, že pre svoje telo niečo urobíte. Skúste to. Uvidíte, že nakoniec to všetko pôjde tak, ako to má ísť. Ale vy ste pánom toho, čo vaše telo zje alebo nie. Pamätajte si na to. Inak to ani nikdy nepôjde, tomu môžete veriť. Buďte šťastný, keď sa zbavíte čo i len jedného kila.