Vhodné riešenie do interiéru – sklenené posuvné dvere

Dvere sú vstupom kamkoľvek. Sú dôležité pre ochranu nášho súkromia a vytvárajú z miestnosti domácu, pracovnú alebo spoločenskú oázu. Podľa typu objektu a jeho určenie vyberáme ten správny typ dverí.

Moderný dizajn nahrádza klasické dvere nadčasovými riešeniami v podobe sklenených dverí. Využívajú eleganciu a pôsobivosť skla a kombinujú ho s viacerými materiálmi, ako je napríklad pevná murovaná stena.

bedroom-670249_640-1

Posuvné dvere všeobecne sú určené do priestorov, kde je málo miesta. Nie je potrebné riešiť problém otvárania dovnútra, dvere sa jednoducho zasunú a ľahko otvoria.

Moderné a elegantné sklenene posuvne dvere sú riešením pre akýkoľvek interiér a exteriér. Keď ich porovnáte s klasickým variantom posuvných dverí vyznačujú sa množstvom výhod – najmä ideálne presvetľujú priestor.

Z ponuky si vyberiete mnohé povrchové úpravy a získate tak pocit súkromia. Napríklad matná úprava s pieskovanými vzormi, alebo kombinácia pásov a vzorov z číreho skla spolu s matným, prípadne Vami navrhnuté motívy vytvorené pieskovaním Vám vytvoria súkromnú oázu vhodnú na relax, prácu, spoločenské stretnutie alebo diskrétne pracovné stretnutia.

Nemusíte sa obávať o bezpečnosť – použité sklo je 8 mm hrubé a má certifikát bezpečnosti, ktorý mu zabezpečuje využitie kdekoľvek. Špeciálne tvrdené bezpečnostné sklo je súčasťou použitej technológie.

Súčasťou realizácie je inštalácia tlmenia a synchronizácie posuvu, takže dvere budú tiché a ľahko ovládateľné.

airport-375301_640

Posuvné sklenené dvere zmenia Váš priestor a dizajn interiéru. K dispozícii sú jednokrídlové, prípadne dvoj a viackrídlové dvere s Vami navrhnutou možnosťou posunu.

Uzamykanie dverí je samozrejmosťou, nosné konštrukcie, kovania a doplnky takisto.

Sklenené posuvné dvere sú náhradou predchádzajúcich plastových posuvných dverí, sú nadčasovým a elegantným riešením, ktoré uspokojí Vaše nároky a predstavy.