Business

Upratovacie služby pre náročných

Nekupujte mačku vo vreci, ak vytvárate inzerát s názvom,,hľadám pani na upratovanie Poprad”. Stavte na istotu a kvalitu, ktorú Vám ponúka naša firma Grant, upratovací servis. Máme dlhoročné skúsenosti s upratovaním, ktoré sme zúročili do vytvorenia najefektívnejších postupov, ako docieliť perfektné upratovanie a čistenie priestorov. V našej snahe nám pomáhajú nielen poctiví zamestnanci, ale aj moderná technika, ktorú pri práci využívame. Naše služby sú Vám k dispozícii v Poprade a okolí. Ak aj vy hľadáte tú najvyššiu kvalitu a očakávate perfektné výsledky, naša firma je pre Vás tou správnou voľbou.

upratovanie

Vy sami zvolíte rozsah úkonov, ktoré máme vykonať a naši zamestnanci sa s Vašimi požiadavkami vopred oboznámia, aby sme dosiahli spokojnosť u každého klienta. V prípade, že máte záujem o bežné poupratovanie vybraného priestoru, môžete sa spoľahnúť, že náš personál Vám povysáva koberce a stoličky, precízne sa postará o čistotu Vašej dlažby, vynesie odpadkový kôš, ktorý následne aj umyje od prípadných nečistôt, utrie prach z nábytku a nábytok tiež vyleští, utrie všetky spotrebiče a sklenené plochy, postará sa o kompletné čistenie toaliet a doplnenie mydla, uprace a umyje kuchynku a podobne.

vysávanie

Neponúkame teda žiadne povrchné upratovanie, z ktorého by ste mohli ostať sklamaní. Okrem klasického upratovania Vám ponúkame aj nadštandardné služby, ako napríklad strojové čistenie priemyselných podláh, čistenie kobercov, umývanie okien a ďalšie služby, o ktorých sa dozviete viac na našej webovej stránke www.upratovanie-grant.sk. Zavolajte nám a spolu sa dohodneme na špecifikách a termíne upratovania, ktoré od nás očakávate. Zastihnete nás na telefónnom čísle 0905 357 249. Tešíme sa na našu spoluprácu. S výsledkom vykonanej práce budete nadmieru spokojní, tak, ako boli spokojní aj naši ostatní klienti.