Domov

Najkrajšie zábradlia pre vaše balkóny

Najkrajšie zábradlia pre vaše balkóny, terasy a schodištia!

Zariaďujete práve svoj dom alebo terasu a chýba vám už len jedna bezpečnostná pomôcka – zábradlie? Záleží vám na tom aby bola hlavne kvalitná, nadčasovo nadizajnovaná, no rovnako aby plnila svoj bezpečnostný charakter? Práve pre vás je tu nerezové zábradlie na balkón https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/. Zaručí vám pohodlnú kolaudáciu budovy ale aj prevedenie, ktoré vám budú všetci susedia závidieť. Samozrejme, je určené rovnako ako na vnútorné tak aj na vonkajšie schodištia alebo terasy.

schody z dreva 2

V minulosti bolo módnym trendom viacero materiálov na vybudovanie zábradlia, medzi najobľúbenejšie patrilo napríklad drevo alebo hliník, no žiadne z nich nezodpovedalo vysnívaným predstavám zákazníka. No dnes sa módnym výdobytkom stalo práve nerezové zábradlie. Ale prečo je tomu tak?

Bytovky, rodinné domy, školy, obchodné centrá alebo vily. Čo ich spája? Vysoko funkčné a dlho trvácne nerezové zábradlie. Aké sú výhody takéhoto zábradlia? Hlavne jeho bezpečnostný charakter, ktorý v porovnaní s drevom určite vydrží väčší nápor, ďalej je to jednoduchá údržba, keďže vďaka skvelému materiálu jednoducho vhodným čistiacim prostriedkom vyčistíte hrubú špinu. Ďalším plusom je, ako som už spomínala, nadčasový dizajn a krásne prevedenia v ktorým môže byť aj vaše zábradlie.

zabradlie 3

Aké prevedenia sú dostupné na našom slovenskom trhu?

Ide o tzv. stĺpikové zábradlie – má sklenenú výplň (lepené sklo connex) a konštrukcia je už zo spomínaného kvalitného nerezového materiálu. Samozrejme, sklo je možné vybrať si v čírom (priesvitnom) alebo mliečnom (nepriehľadnom) prevedení.

Áno, cena tohto zábradlia stojí viac, ale vydrží aj dve či tri obmeny dreveného alebo hliníkového zábradlia a stačí si tieto čísla nahodiť do kalkulačky a zistíte, že je to pre vás tá najlepšia a najistejšia investícia.