Tovar

Legíny pre každý deň

Krásne dlhé nohy a pevný zadok. Takýto vzhľad dosiahnete pomocou kvalitných legín s vysokým pásom. Kvalitné legíny ktoré skryjú kilá navyše, ktoré občas každý z nás naberie či chce alebo nie. Ponúkame Vám kvalitné legíny na voľný čas a teda každodenné nosenie ale aj legíny na určitú činnosť ako je cyklistika alebo fitnes. Cyklistické šortky Yastraby sú vyrobené z elastického materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí postave a vytvaruje ju presne tam, kde potrebujete a teda brucho, zadok a stehná. Tieto cyklistické šortky Vás nebudú tlačiť ani nepríjemne obopínať. Dostupné veľkosti sú takmer pre všetky postavy od konfekčného čísla 34 až po číslo 42. Dostupné sú vo viacerých farebných variantoch.

zdravý životný štýl

Na allsort.sk nájdete taktiež krásne fitnes legíny, ktoré svojím farebným prevedením a potlačeným vzorom padnú každej postave, sú krásne a svieže farby im dodajú výnimočnosť. Vysoký pás Vám zabezpečí opäť vytvarovanie postavy na bruchu a zdôrazní Váš zadok. Taktiež sú dostupné vo viacerých konfekčných veľkostiach od čísla 34 po číslo 42. Môžete si vyberať z legín Fitness legíny Flowers Yastraby, Fitness legíny Violett yastraby alebo Push Up legíny Black Velur Yastraby a ďalších mnohých krásnych legín. Na každodenné nosenie sú vhodné legíny Jeansové legíny SKY BLUE Yastraby, ktoré sú veľmi pohodlné a dokonale sa prispôsobia Vášmu telu.

pohodlné legíny

Zoštíhlia pás a vyformujú dokonale zadok. Sú zložené z Jeans 92% cotton a 8% elastan. Tieto legíny Vám dodajú sexappeal a vy v nich budete vyzerať vždy skvelo. Na ich zadnej strane sú všité vrecká a sú dozdobené rafinovanými švami, ktoré legínám dodávajú výnimočný vzhľad. Tieto legíny sú nadčasové a moderné. Taktiež sú dostupné vo všetkých veľkostiach. Môžete si vyberať z viacerých farebných variantov ako je klasická čierna, svetlomodrá tmavomodrá, melírovaná ale aj smotanová a mnohé iné. Vyberte si svoj štýl a buďte IN.