Tovar

Hiník sa stal moderným nástupcom tradičných materiálov

Malé drevené okienka, cez ktoré presvitalo trocha svetla a škáry boli také široké, že vietor svišťal po celej miestnosti, sú nenávratne minulosťou. Dnes máme na domoch a bytoch veľké okná alebo presklené steny, cez ktoré sa slnečné lúče dokážu dostať aj do najvzdialenejšieho kúta miestnosti. Popri oknách v drevených rámoch sa obľúbenými a finančne prijateľnými stali plasty a hliník.

dvere 6

Plastový boom spôsobil, že ľudia húfne začali vymieňať staré okná za tie v plastových rámoch, no vývoj ide ďalej a dnes sú na trhu už nové výrobky. Hovoríme o hliníku, materiáli, ktorý sa stal vďaka svojim vlastnostiam veľmi obľúbený. Ponúka nekonečné množstvo variácií z hľadiska dizajnu a tiež veľkosti. Ideálne je jeho využitie na výrobu rozmerných okien a stien, ktoré si vyžadujú osadenie ťažkých trojskiel, pričom dizajnové spracovanie ponúka nekonečnú škálu štýlov a povrchových úprav s požiadavkou na zladenie s exteriérom alebo interiérom.

Všetky systémy z hliníka spĺňajú bezpečnostné predpisy, odolnosť proti vlámaniu, sú tepelne izolované, požiarne odolné a dymotesné a, samozrejme, očakávanú úroveň dizajnu. Na trhu sú hlinikove okna Lmmont.sk k dispozícii výrobcovia hliníkových systémov SCHUCO a ALUPROF.

Vo svete je meno SCHUCO známe už dlhý čas, je to predajca kvalitných dverných, okenných a fasádnych systémov z ocele, plastu a hliníka. Milióny realizácií, ktoré má spoločnosť za sebou na celom svete, svedčí o kvalite, energetickej úspornosti, bezpečnosti a dlhej životnosti ich výrobkov.

poziar 2

ALUPROF tiež patrí k firmám, ktoré sa špecializujú na výrobu hliníkových dverí a okien. Ponúkajú riešenia pre interiéry a exteriéry, kde je potrebné osadiť dvere, zasklené steny, ale aj celé systémy fasád. Spĺňajú nároky na odolnosť proti požiarom, bezpečnosť, tepelnú izoláciu či dymotesnosť. Ich výrobky majú certifikáty kvality, ktoré ich oprávňujú osadiť tieto výrobky na stavbách najvyššej kvality.