Tovar

Aké náramkové hodinky preferujete? 3 tipy ako ich štýlovať

Náramkové hodinky sa dajú nosiť rôzne. Aj keď dnes už má každý človek na displeji svojho smartfónu čas k dispozícii, napriek tomu sa náramkové hodinky neprestali nosiť a navyše predstavujú symbol prestíže, ako aj stále moderný módny doplnok. Pánske hodinky, rovnako ako dámske hodinky, sa vyrábajú v rôznych štýloch, ktoré si zákazník môže vybrať. Na šport sú vhodné smart inteligentné hodinky s mnohými funkciami na monitorovanie kondície či zdravia a pre pracovnú príležitosť či formálne udalosti zase skôr tie klasické analógové. A ako ich však štýlovať? K minimalistickým outfitom do práce, na konferencie a mítingy sa rozhodne hodia jednoduché minimalistické analógové hodinky. Jednoduchý elegantný ciferník a remienok zladený s ďalšími farbami doplnkov. Pokiaľ je vaša pracovná pozícia vyššia, rozhodne vyberajte značkové hodinky, ktoré vyjadria nielen váš štýl, ale aj postavenie.

hodinky Tommy Hlfiger

Pánske hodinky sú viac ako doplnkom

Pre pánske hodinky rozhodne platí, že musia byť štýlové. Opäť však závisí, na akú konkrétnu príležitosť si muž hodinky vyberá.Pokiaľ idete na formálnu akciu v obleku alebo fraku, zvoľte kvalitné hodinky, ktoré doplnia elegantný formálny štýl. Prestížne značky pánskych hodiniek navyše vyjadria aj vaše postavenie, vkus či prestíž. V ponuke nájdete množstvo nádherných pánskych modelov podľa najnovších módnych trendov. Štýl potápačských či leteckých hodiniek, prípadne tých s chronografom, reprezentujú skôr voľnočasové aktivity a preto sú vhodné na neformálne stretnutia.

hodinky Paul Lorens

Hodinky ako šperk

Niektoré dizajny náramkových hodiniek sú vytvorené tak, aby vyzerali a pôsobili ako šperk. Väčšinou sa jedná o dámske modely rôznych módnych značiek, ktoré môžu mať na ciferníku alebo remienku dokonca drahé kamene, rubíny alebo aj diamanty. Takéto kúsky sa dajú kombinovať k elegantným dámskym outfitom, šatám a kostýmom a dopĺňať ďalšími šperkami ako sú náramky, prstene a podobne.