Tovar

Aké hodinky si dať na bežný deň?

Hodinky jednoznačne patria do vyhľadávaných, nadčasových a obľúbených módnych doplnkov. Dnes už neplnia len úlohu ukazovania času, ale aj estetického prvku, prípadne majú aj ďalšie sofistikované funkcie. Pre bežný deň sa určite hodia klasické a tiež aj minimalistické dámske hodinky. Jemné, útle hodinky v neutrálnych farbách s veľmi konzervatívnym a jednoduchým ciferníkom nemôžu totiž nikdy nič pokaziť a hodia sa takmer ku každému bežnému outfitu, či už máte oblečené rifle, alebo šaty. Minimalistické hodinky sú síce jednoduché, ale zato veľmi pekné a moderné v malých detailoch, ktoré ich robia atraktívnymi. Niektoré dámy preferujú menšie puzdro a ciferník, iné dajú prednosť klasickej veľkosti. Moderné remienky, sú dnes ladené tiež do neutrálnych farieb a materiál je zväčša kovový, čo efektívne pripomína charakter šperku, ale nič nepokazíte ani koženým vzhľadom. Klasické alebo minimalistické hodinky sa teda určite hodia na každý deň k bežnému outfitu.

černé hodinky

Nevyhnutný doplnok k pánskemu biznis outfitu

Vo sfére biznis outfitov sa zvyčajne bez kvalitných a prestížnych modelov hodiniek ani nezaobídete. Zvlášť je to u pánskych hodiniek, dá sa povedať až nepísaných pravidlom, alebo akousi etiketou. Biznismeni dávajú rozhodne prednosť skôr klasickým modelom, vysokej kvality, prepracovanosti a zvučného prestížneho mena, značky hodiniek. Hodinky sú v týchto kruhoch určitým puncom postavenia a pozície. Preto k biznis outfitu rozhodne nezabudnite pridať aj vhodné hodinky, klasické, prípadne hybridné modely, ktoré vás budú aj vhodne reprezentovať na mítingoch.

luxusní hodinky

A čo športovanie?

Športový outfit rozhodne môžeme doplniť športovým modelom hodiniek, ktoré nám veľmi efektívne a prakticky poslúžia aj pri cvičení alebo športovaní. Športové hodinky zväčša majú už dnes aj mnohé inteligentné funkcie, ktoré pomôžu pri tréningoch, meraní zdravotných funkcií, krokov a podobne. Sú preto veľmi obľúbené a predpokladá sa, že trendom budúceho roku budú práve športové smart hodinky.