Elektro

Spoločnosť Samsung predstavila televízor, ktorý dokáže prepnúť do vertikálneho režimu

43. zariadenie sa nazýva Sero a prichádza s integrovaným stojanom podobným stojanu, na ktorom sa obrazovka otáča.
 
V Južnej Kórei pôjde ku koncu mája a bude stáť 1,89 mil.
 
Jeden televízny analytik povedal, že je to zaujímavý koncept – ale môže mať obmedzené aplikácie.

google
 
Sériovo bude mať zabudovaný mikrofón a zabudovaný virtuálny asistent Samsung Bixby. Môže byť tiež nastavený na zobrazovanie fotografií, ciferníka hodín alebo iných obrázkov.
 
Medzi užívateľmi obsahu sa môže rozhodnúť, že sa na ne budú pozerať, môže ísť o novú sériu prehliadok spoločnosti Snapchat, ktorá je určená pre mobilnú spotrebu a ktorá sa má spustiť v máji.
 
Samsung je juhokórejský nadnárodný konglomerát so sídlom v meste Samsung Town v Soule. Pozostáva z mnohých pridružených podnikov, z ktorých väčšina je zjednotená pod značkou Samsung.
Sero bude spočiatku predávať iba v Južnej Kórei
Bol to zaujímavý dizajn, ale čelil výzvam na televíznom trhu, povedal Matthew Rubin na trhu spoločnosti Futuresource.
 
"Prípad použitia pre Sero, nad rámec bežného televízneho vysielania krajiny, je obmedzený, najmä s relatívne vysokou cenou," povedal.
 
„Veľa obsahu od používateľov služby YouTube je už v režime na šírku.
 
"Hovorí sa, že televízor bude spočiatku spustený v Južnej Kórei, čo je trh s veľmi vysokým využitím mobilných telefónov, takže pravdepodobný úspech sa dá odhadnúť pomerne skoro."
 
login

Juhokórejský tech gigant je známy pre svoje experimentálne televízne návrhy. V roku 2017 sa predviedla televízia s dreveným rámom, ktorý je určený na zobrazenie umeleckých diel a vyzerá skôr ako maľba, keď sa nepoužíva.
 
A začiatkom tohto roku na veľtrhu CES v Las Vegas spoločnosť predstavila 75-palcovú (190cm) televíziu vyrobenú z modulárnych mikro LED panelov.
 
BBC sa opýtal Samsungu, či je sérum pravdepodobne uvoľnené mimo Južnej Kórey. Hovorkyňa uviedla: „Spoločnosť Samsung po spustení seriálu The Sero v Kórei preskúma globálne plány na uvedenie na trh.“

Ohodnoťte příspěvek