Business

Chránime vaše údaje

Spoločnosť AB-Krtkovanie sa zameriava na čistenie kanalizácie a kanalizačných či odpadových potrubí, pričom využíva na tieto činnosti inovatívnu metóda krtkovania. V prípade, že máte nejaké problémy s kanalizáciou, upchatým odtokom alebo iné nepríjemnosti, na AB-Krtkovanie sa môžete spoľahnúť. Ich služby je možné objednať nonstop a nezáleží teda či je deň alebo noc, ak vám nastala v domácnosti havarijná situácia, neváhajte sa im ozvať. Krtkovanie je možné si objednať buď zavolaním na niektoré z telefónnych čísiel dostupných na ich webe, e-mailom alebo taktiež aj vyplnením kontaktného formulára. Pri objednávaní ich služieb sa nemusíte obávať zneužitia vašich citlivých informácií, pretože zabezpečujú ochranu osobných údajov AB-Krtkovanie. Všetky údaje, ktoré teda zadávate počas objednávok, ako je vaše meno, adresa, telefónne číslo alebo e-mailová adresa sú v bezpečí a nehrozí ich zneužitie.

chránené dáta

V AB-Krtkovanie naozaj dbajú na to, aby boli všetky citlivé informácie od zákazníkov chránené a rovnako si môžete byť istý tým, že vaše osobné údaje ďalej nepredávajú a neposkytujú ich tretím stranám. Tieto osobné informácie využívajú čisto iba na to, aby vás mohli spätne kontaktovať alebo dať vám vedieť o novinkách v ich službách.

ochrana osobných údajov

Taktiež ich využívajú ešte k tomu účelu, aby sa dozvedeli viacej údajov o svojich aktuálnych i potenciálnych zákazníkoch, ich preferenciách a o tom čo vyhľadávajú za služby. Na základe týchto zozbieraných údajov dokážu následne lepšie adaptovať svoju ponuku presným požiadavkám a zacieliť ju na relevantných ľudí. Týmto spôsobom môžu individuálnym zákazníkom zasielať personalizované ponuky služieb alebo e-maily ohľadom najnovších aktualít zadaných objednávok. Vrátane toho je možné prostredníctvom zozbieraných informácií aj prispôsobiť zákaznícku podporu presne tak, aby zodpovedala požiadavkám klientov a tiež aj neustále inovovať webovú stránku, aby na nej ľudia jednoducho a rýchlo našli všetko čo potrebujú vedieť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup